Çankırı Korgun Öğretmenevi

Çankırı ilinin Korgun ilçesine bağlı Korgun Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Korgun Öğretmenevi Odaları; 10 oda ve 15 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı   bulunmaktadır.

Korgun Öğretmenevi Genel Olarak; oturma salonu, dinlenme salonu ve öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Korgun Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 20 km mesafededir.

Korgun Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Çankırı ilinin Korgun ilçesine bağlı Korgun Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0376 343 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Korgun Öğretmenevi Adresi

Çankırı Korgun Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuÇankırı ilinin Korgun ilçesine bağlı Korgun Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Büyük Mahallesi, Okul Caddesi No:39/2 Korgun – Çankırı adresinde yer almaktadır.

Korgun Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Korgun Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Not: Fotoğraflar Daha sonra eklenecektir.

Korgun Öğretmenevi Konumu Nerede

Korgun Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Yorum bulunmamıştır.

Çankırı Korgun Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Korgun Öğretmenevi Telefon Numarası, Çankırı Korgun Öğretmenevi Adresi Konumu, Korgun Öğretmenevi Oda Fiyatları, Korgun Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Çankırı Eldivan Öğretmenevi
  2. Çankırı Orta Öğretmenevi
  3. Çankırı Kurşunlu Öğretmenevi
  4. Çankırı Ilgaz Öğretmenevi
  5. Merkez Çankırı Öğretmenevi
  6. Çankırı Şabanözü Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir