Çankırı Kurşunlu Öğretmenevi

Çankırı ilinin Kurşunlu ilçesine bağlı Kurşunlu Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Kurşunlu Öğretmenevi Odaları; 11 oda ve 20 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, kablosuz internet, elbise dolabı bulunmaktadır.

Kurşunlu Öğretmenevi Genel Olarak; okuma salonu, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Kurşunlu Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 52 km mesafededir.

Kurşunlu Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Çankırı ilinin Kurşunlu ilçesine bağlı Kurşunlu Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0376 465 13 33 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kurşunlu Öğretmenevi Adresi

Çankırı Kurşunlu Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuÇankırı ilinin Kurşunlu ilçesine bağlı Kurşunlu Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yeni Mahalle, İstasyon Caddesi, No:23 Kurşunlu – Çankırı  adresinde yer almaktadır.

Kurşunlu Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Kurşunlu Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Not: Fotoğraf bulunmamıştır. Daha sonra eklenecektir.

Kurşunlu Öğretmenevi Konumu Nerede

Kurşunlu Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Bu Öğretmenevi hakkında yorum bulunmamıştır.

Çankırı Kurşunlu Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Kurşunlu Öğretmenevi Telefon Numarası, Çankırı Kurşunlu Öğretmenevi Adresi Konumu, Kurşunlu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Kurşunlu Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Çankırı Öğretmenevi
  2. Çankırı Ilgaz Öğretmenevi
  3. Çankırı Orta Öğretmenevi
  4. Çankırı Şabanözü Öğretmenevi
  5. Çankırı Korgun Öğretmenevi
  6. Çankırı Eldivan Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir