Çankırı Şabanözü Öğretmenevi

Çankırı ilinin Şabanözü ilçesine bağlı Şabanözü Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Şabanözü Öğretmenevi Odaları; 1’i Suit olmak üzere 7 oda ve 15 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, kablosuz internet, elbise dolabı, kesintisiz sıcak su bulunmaktadır.

Şabanözü Öğretmenevi Genel Olarak; mutfak, yazlı çay bahçesi, dinleneme salonu, tv izleme odası, mutfak, çocuk oyun parkı ve öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Şabanözü Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 70 km mesafededir.

Şabanözü Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Çankırı ilinin Şabanözü ilçesine bağlı Şabanözü Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0376 518 16 00 veya 0551 934 95 35 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Şabanözü Öğretmenevi Adresi

Çankırı Şabanözü Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuÇankırı ilinin Şabanözü ilçesine bağlı Şabanözü Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sağlık Mahallesi, Ahmet Erdem Caddesi, No:6 Şabanözü – Çankırı adresinde yer almaktadır.

Şabanözü Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Şabanözü Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Şabanözü Öğretmenevi Konumu Nerede

Şabanözü Öğretmenevi Konaklama Yorumları

hersey yenilenmiş ve güzel odalar yeterli büyüklükteydi.
Oda içerisinde televizyon , buzdolabı vardı ilaçlarımı güvenle yerleştirdim ben memnun kaldım
eşimle iki gece kaldık hem ilçede işlerimizi hallettik hemde neredeyse bedava konakladık

Çankırı Şabanözü Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Şabanözü Öğretmenevi Telefon Numarası, Çankırı Şabanözü Öğretmenevi Adresi Konumu, Şabanözü Öğretmenevi Oda Fiyatları, Şabanözü Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Çankırı Korgun Öğretmenevi
  2. Merkez Çankırı Öğretmenevi
  3. Çankırı Ilgaz Öğretmenevi
  4. Çankırı Kurşunlu Öğretmenevi
  5. Çankırı Orta Öğretmenevi
  6. Çankırı Eldivan Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir