Çorum Kargı Öğretmenevi

Çorum ilinin Kargı ilçesine bağlı Kargı Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Kargı Öğretmenevi Odaları; 4 oda ve 11 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; sıcak suyu, televizyon, buzdolabı, kablosuz internet, bazı odalarında banyo ve lavabo bulunmaktadır.

Kargı Öğretmenevi Genel Olarak; kütüphane, okuma salon tv izleme odası, oturma odası, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Kargı Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 115 km mesafededir.

Kargı Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Çorum ilinin Kargı ilçesine bağlı Kargı Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0364 651 26 81 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kargı Öğretmenevi Adresi

Çorum Kargı Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Çorum ilinin Kargı ilçesine bağlı Kargı Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Mihrihatun Mahallesi, Sanayi Caddesi No:70 Kargı – Çorum adresinde yer almaktadır.

Kargı Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

  STANDART ODALAR Kamu Sivil
Tek Yataklı Oca Ücreti  60  TL  70 TL 
2 veya 3 Yataklı Oda Ücreti (Kişi Başı) 55 TL  65 TL 
Paylaşımlı Banyosuz Oda Ücreti 45 TL  50TL 

Kargı Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Kargı Öğretmenevi Konumu Nerede

Kargı Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Kargı’da kalınabilecek nezih yerlerden biri. Odalar temiz, sıcak su var. Televizyon, buzdolabı, temiz havlu, şampuan-sabun gibi hizmetler de mevcut. Bir Cumartesi akşamı gelmemize rağmen gayet rahat biçimde iletişim sağlayabildik. Hatta pazar sabahı kahvaltı bile vardı, kahvaltıya uğramadan çıktığımızdan göremedik.
Mücahit Bey çok ilgili, bir çok öğretmen evinde kaldım. Gayet temiz, çarşaflar ve havlular bembeyaz. İzmir’den başladığımız Karadeniz turumuzun ilk konaklama yeriydi, herşey için teşekkürler 🙏
Tertemiz,Güvenilir,çok anlayışlı personel fiyatları çok uygun ,dinlenme odaları var,kahvaltı salonu,covid 19 için tüm önlemler alınmış herkese tavsiye ederim…
Mütevazi müdürümüz yol yorgunu olan ben ve ailemi gecenin yarısında kargı öğretmen evin kapılarını bizlere açıp misafir ettiği için sonsuz teşekkür ederim konaklama için çok iyi yer temiz ve Mütevazi personeline teşekkürler
Temizlik ilgi alaka çok iyi emeği geçenlere teşekkürler.

Çorum Kargı Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Kargı Öğretmenevi Telefon Numarası, Kargı Kargı Öğretmenevi Adresi Konumu, Kargı Öğretmenevi Oda Fiyatları, Kargı Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Çorum Sungurlu Öğretmenevi
  2. Çorum Osmancık Öğretmenevi
  3. Merkez Çorum Öğretmenevi
  4. Çorum Mecitözü Öğretmenevi
  5. Çorum Alaca Öğretmenevi
  6. Çorum İskilip Öğretmenevi
  7. Çorum Bayat Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir