Diyarbakır Çüngüş Öğretmenevi

Diyarbakır ilinin Çüngüş ilçesine bağlı Çüngüş Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Çüngüş Öğretmenevi Odaları; 2 Süit oda, 2 Banyolu oda, 8 Normal oda olmak üzere toplamda 12 oda ve 22 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise;  bulunmaktadır.

Çüngüş Öğretmenevi Genel Olarak; çamaşırhane, mescit, oturma ve dinlenme odası, toplantı ve konferans salonu, öğretmenler lokali birimleri hizmetleri sunulmaktadır.

Çüngüş Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 107 km mesafededir.

Çüngüş Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Diyarbakır ilinin Çüngüş ilçesine bağlı Çüngüş Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0412 541 21 84 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çüngüş Öğretmenevi Adresi

Çüngüş ilinin Çüngüş ilçesine bağlı Çüngüş Öğretmen evinde Diyarbakır Çüngüş Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonukonaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Camilsuk Mahallesi, Ömer Halisdemir Caddesi No:2 Çüngüş – Diyarbakır adresinde yer almaktadır.

Çüngüş Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Çüngüş Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Çüngüş Öğretmenevi Konumu Nerede

Çüngüş Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Yorum Bulunmamıştır. Daha sonra tekrar incelenip eklenecektir.

Diyarbakır Çüngüş Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Çüngüş Öğretmenevi Telefon Numarası, Diyarbakır Çüngüş Öğretmenevi Adresi Konumu, Çüngüş Öğretmenevi Oda Fiyatları, Çüngüş Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi
  2. Diyarbakır Hazro Öğretmenevi
  3. Diyarbakır Ergani Öğretmenevi
  4. Diyarbakır Dicle Öğretmenevi
  5. Diyarbakır Silvan Öğretmenevi
  6. Diyarbakır Kulp Öğretmenevi
  7. Diyarbakır Eğil Öğretmenevi
  8. Diyarbakır Lice Öğretmenevi
  9. Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi
  10. Diyarbakır Bismil Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir