Diyarbakır Dicle Öğretmenevi

Diyarbakır ilinin Dicle ilçesine bağlı Dicle Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Dicle Öğretmenevi Odaları; 12 oda ve 31 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; elbise dolabı, buzdolabı, televizyon, banyo, lavabo, kesintisiz internet ve sıcak suyu bulunmaktadır.

Dicle Öğretmenevi Genel Olarak; yazlık çay bahçesi, otopark, öğretmenler lokali, çocuk oyun alanı hizmetleri sunulmaktadır.

Dicle Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 90 km mesafededir.

Dicle Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Diyarbakır ilinin Dicle ilçesine bağlı Dicle Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0412 561 33 90 veya 0555 090 36 12 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Dicle Öğretmenevi Adresi

Dicle ilinin Dicle ilçesine bağlı Dicle Öğretmen evinde konaklamakDiyarbakır Dicle Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu isteyenler için; adres ve konum olarak 15 Temmuz Mahallesi, Eski Eğil Yolu 2. Sokak No:4a Dicle – Diyarbakır adresinde yer almaktadır.

Dicle Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Dicle Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Dicle Öğretmenevi Konumu Nerede

Dicle Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Gercekden samimi çalışanları var. Kesinlikle size kolaylık için çabalıyorlar. Odalar temiz ve geniş. Banyo imkanı iyi. Tebrikler.
İlçeye göre güzel bir yer. Sosyal aktiviteleri olan bir otel yemekleri güzel
Dicle ilçesinde ucuz ve kaliteli konaklayabileceğiniz adreslerden birisi

Diyarbakır Dicle Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Dicle Öğretmenevi Telefon Numarası, Diyarbakır Dicle Öğretmenevi Adresi Konumu, Dicle Öğretmenevi Oda Fiyatları, Dicle Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi
  2. Diyarbakır Silvan Öğretmenevi
  3. Diyarbakır Eğil Öğretmenevi
  4. Diyarbakır Lice Öğretmenevi
  5. Diyarbakır Çüngüş Öğretmenevi
  6. Diyarbakır Kulp Öğretmenevi
  7. Diyarbakır Ergani Öğretmenevi
  8. Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi
  9. Diyarbakır Bismil Öğretmenevi
  10. Diyarbakır Hazro Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir