Diyarbakır Silvan Öğretmenevi

Diyarbakır ilinin Silvan ilçesine bağlı Silvan Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Silvan Öğretmenevi Odaları; 16 oda ve 44 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, şifoniyer, merkezi ısıtma sistemi, kablosuz internet, sıcak suyu bulunmaktadır.

Silvan Öğretmenevi Genel Olarak; kütüphane hizmeti, kafeterya, oturma ve dinleme salonu, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Silvan Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 75 km mesafededir.

Silvan Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Diyarbakır ilinin Silvan ilçesine bağlı Silvan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0412 711 20 55 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Silvan Öğretmenevi Adresi

Silvan ilinin Silvan ilçesine bağlı Silvan Öğretmen evinde konaklamak Diyarbakır Silvan Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonuisteyenler için; adres ve konum olarak Selahattin Mahallesi, Gazi Caddesi, Hükümet Konağı Karşısı No:64 Silvan – Diyarbakır adresinde yer almaktadır.

Silvan Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

SİLVAN ÖĞRETMEN EVİ VE AKŞAM SANAT OKULU 2021 FİYAT LİSTESİ

Kamu Personeli                              40 TL
Sivil                                                  60 TL

Silvan Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Silvan Öğretmenevi Konumu Nerede

Silvan Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Silvan’a geldiğinizde kalabileceğiniz temiz bir ortam. Sadece otellerden farklı olarak odalarda tuvalet ve banyo olmayıp ortak kullanılmaktadır. Şehir merkezinde olup hemen hemen her noktaya ulaşım söz konusudur.

Diyarbakır Silvan Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Silvan Öğretmenevi Telefon Numarası, Diyarbakır Silvan Öğretmenevi Adresi Konumu, Silvan Öğretmenevi Oda Fiyatları, Silvan Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Diyarbakır Lice Öğretmenevi
  2. Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi
  3. Diyarbakır Kulp Öğretmenevi
  4. Diyarbakır Ergani Öğretmenevi
  5. Diyarbakır Bismil Öğretmenevi
  6. Diyarbakır Çüngüş Öğretmenevi
  7. Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi
  8. Diyarbakır Eğil Öğretmenevi
  9. Diyarbakır Dicle Öğretmenevi
  10. Diyarbakır Hazro Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir