Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi

Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine bağlı Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Odaları; 16 oda ve 42 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, kesintisiz sıcak suyu, elbise dolabı bulunmaktadır.

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Genel Olarak; restoran, yemekhane, açık büfe kahvaltı, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Ulaşım Olarak; İl merkezinde yer almaktadadır. Valiliğe 1km, kaymakamlığa 1km, Ulu Camiye 1km, Yeni Havaalanına 10km, Otogara 11km mesafede yer almaktadır.

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine bağlı Diyarbakır Yenişehir Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0412 223 91 91  veya 0412 223 92 91 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Adresi

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuDiyarbakır Yenişehir ilinin Yenişehir ilçesine bağlı Diyarbakır Yenişehir Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenişehir Mahallesi, Elazığ Caddesi Galeria İş Merkezi Karşısı No:7 Dağkapı – Yenişehir – Diyarbakır adresinde yer almaktadır.

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Diyarbakır Yenişehir Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Konumu Nerede

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Merkezde . Dagkapiya çok yakın. Tarihi yerlerin tam kalbinde
Huzur içinde bir uyku ve cok guzel bir kahvaltı istiyorsanız. Iste adres . Ben yapımından bu zamana kadar emeği geçen herkese teşekkürler ederim. Çalışanlarına ayrıca teşekkürler. Kullanacak olanlara da tavsiyem lütfen temiz ve güzel kullanalim . Eviniz gibi rahat çünkü.
Dürüst ve samimi bir kurum. Diyarbakır’a ilk gelen ve kamu görevlisi olan kişilerin aileleri ile birlikte de kesinlikle gönül rahatlığı ile gelip kalabileceği ilk yer. Şiddetle tavsiye ederim.
Temiz ve güzeldi. Sabah kahvaltısını da cok begendim. Her sey icin tesekkur ederim
Diyarbakır’ın merkezinde, uygun fiyatlı, odaları ve banyoları yenilenmiş, restoranı ve kafesi kaliteli
Hostel tarzı kaldım 4 kişilik bir odaydı yeterince iyiydi 🙂

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Telefon Numarası, Diyarbakır Yenişehir Yenişehir Öğretmenevi Adresi Konumu, Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Oda Fiyatları, Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Diyarbakır Çüngüş Öğretmenevi
  2. Diyarbakır Lice Öğretmenevi
  3. Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi
  4. Diyarbakır Ergani Öğretmenevi
  5. Diyarbakır Hazro Öğretmenevi
  6. Diyarbakır Bismil Öğretmenevi
  7. Diyarbakır Kulp Öğretmenevi
  8. Diyarbakır Dicle Öğretmenevi
  9. Diyarbakır Silvan Öğretmenevi
  10. Diyarbakır Eğil Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir