Edirne Uzunköprü Öğretmenevi

Edirne ilinin Uzunköprü ilçesine bağlı Uzunköprü Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Uzunköprü Öğretmenevi Odaları; 15 oda ve 28 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, kablosuz internet bulunmaktadır.

Uzunköprü Öğretmenevi Genel Olarak; dinleneme salonu, kütüphane, düğün salonu, restoran, kahvaltı hizmeti, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Uzunköprü Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 60 km mesafededir.

Uzunköprü Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Edirne ilinin Uzunköprü ilçesine bağlı Uzunköprü Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0284 518 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Uzunköprü Öğretmenevi AdresiEdirne Uzunköprü Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Edirne ilinin Uzunköprü ilçesine bağlı Uzunköprü Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Muradiye Mahallesi, 19 Mayıs Caddesi No:41 Uzunköprü – Edirne adresinde yer almaktadır.

Uzunköprü Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2022 Uzunköprü Öğretmenevi Oda Fiyatları
ÜYE ( KAMU)  SİVİL
Standart Oda Kişi Başı 90,00 TL 100.00 TL
Suit Oda Kişi Başı 100.00 TL 110,00 TL

Uzunköprü Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Uzunköprü Öğretmenevi Konumu Nerede

Uzunköprü Öğretmenevi Konaklama Yorumları

En üst kattaki pencereli bir odada kaldık bunu belirtmeliyim sanırım. Penceresiz odaları da mevcutmuş.Oda içerisinde lavabo banyo gayet temizdi. Kullandığınız havlu çarşaf vs. de öyle. Kahvaltının fotoğrafını da koyayım sizler için. Klasik peynir zeytin çay…
Personel güler yüzlü, konum merkezi, fiyat makul, hizmet iyi,
Bence temizdi. Bir gecelik konaklamaya gayet uygun.
Görülecek yerlere uygun mesafede.

Edirne Uzunköprü Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Uzunköprü Öğretmenevi Telefon Numarası, Edirne Uzunköprü Öğretmenevi Adresi Konumu, Uzunköprü Öğretmenevi Oda Fiyatları, Uzunköprü Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Edirne Öğretmenevi
  2. Edirne Keşan Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir