Elazığ Arıcak Öğretmenevi

Elazığ ilinin Arıcak ilçesine bağlı Arıcak Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Arıcak Öğretmenevi Odaları; 7 oda ve 20 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, kablosuz internet  bulunmaktadır.

Arıcak Öğretmenevi Genel Olarak; restoran, dinlenme salonu, kütüphane, öğretmenler lokali, yazlık çay bahçesi, konferans salonu, çamaşırhane ve mutfak hizmetleri sunulmaktadır.

Arıcak Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 108 km mesafededir.

Arıcak Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Elazığ ilinin Arıcak ilçesine bağlı Arıcak Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0424 771 23 03 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Arıcak Öğretmenevi Adresi

Elazığ Arıcak Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuElazığ ilinin Arıcak ilçesine bağlı Arıcak Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Halil Yavuz Mahallesi, Mendüş Küme Evleri, No:26 Arıcak – Elazığ adresinde yer almaktadır.

Arıcak Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Arıcak Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Arıcak Öğretmenevi Konumu Nerede

Arıcak Öğretmenevi Konaklama Yorumları

1 gece kaldık baya güzeldi odasında televizyon vardı memnun kaldık
uzunca bir süre burada kaldım çay bahçesi mükemmel bence
bence tüm öğretmenler kalsın. hem ucuz hem güzel

Elazığ Arıcak Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Arıcak Öğretmenevi Telefon Numarası, Elazığ Arıcak Öğretmenevi Adresi Konumu, Arıcak Öğretmenevi Oda Fiyatları, Arıcak Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Elazığ Sivrice Öğretmenevi
  2. Merkez Elazığ Öğretmenevi
  3. Elazığ Kovancılar Öğretmenevi
  4. Elazığ Palu Öğretmenevi
  5. Elazığ Keban Öğretmenevi
  6. Elazığ Karakoçan Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir