Elazığ Karakoçan Öğretmenevi

Elazığ ilinin Karakoçan ilçesine bağlı Karakoçan Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Karakoçan Öğretmenevi Odaları; 20 oda ve 52 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, komidin, internet bulunmaktadır.

Karakoçan Öğretmenevi Genel Olarak; toplantı salonu, dinlenme salonu, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Karakoçan Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 100 km mesafededir.

Karakoçan Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Elazığ ilinin Karakoçan ilçesine bağlı Karakoçan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0424 711 26 89 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Karakoçan Öğretmenevi Adresi

Elazığ Karakoçan Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuElazığ ilinin Karakoçan ilçesine bağlı Karakoçan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kırkpınar Mahallesi, Atatürk Caddesi No:3 Karakoçan – Elazığ adresinde yer almaktadır.

Karakoçan Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2022 Yılı Karakoçan Öğretmenevi Konaklama Fiyatları Paylaşımlı Oda Kişi Başı  Paylaşımlı Oda Tek Kalış Tek Kişilik Suit Oda
Kamu 45 TL 67.50 TL 70 TL
Sivil 60 TL 90 TL 90 TL

Karakoçan Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Karakoçan Öğretmenevi Konumu Nerede

Karakoçan Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Karakoçan çok güzel bir yer. Öğretmenevinde asansör yok ama cana yakın insanlar. Odalar idare eder. Kahvaltı idare eder. Bizim gibi gezgin iseniz burada kalın.
fiyatına göre gayet temiz ve kaliteli hizmet. Tavsiye ederim…

Elazığ Karakoçan Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Karakoçan Öğretmenevi Telefon Numarası, Elazığ Karakoçan Öğretmenevi Adresi Konumu, Karakoçan Öğretmenevi Oda Fiyatları, Karakoçan Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Elazığ Arıcak Öğretmenevi
  2. Elazığ Palu Öğretmenevi
  3. Elazığ Sivrice Öğretmenevi
  4. Elazığ Kovancılar Öğretmenevi
  5. Elazığ Keban Öğretmenevi
  6. Merkez Elazığ Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir