Elazığ Kovancılar Öğretmenevi

Elazığ ilinin Kovancılar ilçesine bağlı Kovancılar Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Kovancılar Öğretmenevi Odaları; 21 oda ve 38 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, kablosuz internet, elbise dolabı bulunmaktadır.

Kovancılar Öğretmenevi Genel Olarak; yazlık çay bahçesi, berber, yemekhane, düğün salonu, oyun alanı, dinlenme salonu ve öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Kovancılar Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 65 km mesafededir.

Kovancılar Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Elazığ ilinin Kovancılar ilçesine bağlı Kovancılar Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0424 611 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kovancılar Öğretmenevi Adresi

Elazığ Kovancılar Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuElazığ ilinin Kovancılar ilçesine bağlı Kovancılar Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Çarşıbaşı Mahallesi, Mehmet Nuri Bozdağ Caddesi No:11 Kovancılar – Elazığ adresinde yer almaktadır.

Kovancılar Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

kovancılar öğretmenevi konaklama fiyatları

Kovancılar Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Kovancılar Öğretmenevi Konumu Nerede

Kovancılar Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Oldukça güzel bi konaklama, berber var odalar güzel temizdi
Odaları oldukça büyük ve gösterişli idi girişte resepsiyon bulunması ve yönlendirmesi çok güzel. Ev tutana kadar burada bekledik
Her Yönüyle Mükemmel bir Tesis. Müdüründen Temizlik görevlisine kadar herkes görevini layıkıyla yapıyorlar. Hepsine ayrı ayrı Teşekkür ederim.
konaklama olarak gayet güzel fiyat tarifesi uygun yemek servisi yok ısınma konusunda konaklama kısmı gayet iyi sıcak her saat açık bir yer.
Uygun fiyatla konaklayacağınız, şehir merkezinde bir yer. Şehrin her tarafına rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konumda bulunuyor.
Türkiye geneli birçok öğretmen evinden çok çok temiz bir yer. Kovancılarda nerede kalırım diye düşünmeyin bile. Kesinlikle öğretmenevi..

Elazığ Kovancılar Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Kovancılar Öğretmenevi Telefon Numarası, Elazığ Kovancılar Öğretmenevi Adresi Konumu, Kovancılar Öğretmenevi Oda Fiyatları, Kovancılar Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Elazığ Karakoçan Öğretmenevi
  2. Elazığ Sivrice Öğretmenevi
  3. Elazığ Arıcak Öğretmenevi
  4. Elazığ Palu Öğretmenevi
  5. Elazığ Keban Öğretmenevi
  6. Merkez Elazığ Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir