Elazığ Palu Öğretmenevi

Elazığ ilinin Palu ilçesine bağlı Palu Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Palu Öğretmenevi Odaları; 7 oda ve 15 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, elbise dolabı, buzdolabı bulunmaktadır.

Palu Öğretmenevi Genel Olarak; kütüphane, yazlık çay bahçesi, öğretmenler lokali, dinlenme salonu hizmetleri sunulmaktadır.

Palu Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 72 km mesafededir.

Palu Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Elazığ ilinin Palu ilçesine bağlı Palu Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0424 651 21 35 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Palu Öğretmenevi Adresi

Elazığ Palu Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuElazığ ilinin Palu ilçesine bağlı Palu Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Numune Mahallesi, 15 Temmuz Diriliş Caddesi, No:16 Palu – Elazığ adresinde yer almaktadır.

Palu Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Palu Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Palu Öğretmenevi Konumu Nerede

Palu Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Gayet iyi çok konforlu değil ama müdürü Fatih bey ve personeli gayet sıcak kanlı ve iyi insanlar kendinizi evinizde hissettiriyor
güzel bir konaklama imkanı bence gayet yeterli
Öğretmenevi müdürü çok ilgili herhangi bir sorunda oldukça yardımcı oluyorlar.

Elazığ Palu Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Palu Öğretmenevi Telefon Numarası, Elazığ Palu Öğretmenevi Adresi Konumu, Palu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Palu Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Elazığ Öğretmenevi
  2. Elazığ Karakoçan Öğretmenevi
  3. Elazığ Arıcak Öğretmenevi
  4. Elazığ Kovancılar Öğretmenevi
  5. Elazığ Sivrice Öğretmenevi
  6. Elazığ Keban Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir