Elazığ Sivrice Öğretmenevi

Elazığ ilinin Sivrice ilçesine bağlı Sivrice Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Sivrice Öğretmenevi Odaları; 12 oda ve 24 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, banyo, lavabo, kablosuz internet  bulunmaktadır.

Sivrice Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, televizyon salonu, çamaşırhane, çocuk parkı, deniz kıyısı, otopark, dinlenme salonu  hizmetleri sunulmaktadır.

Sivrice Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 28 km mesafededir.

Sivrice Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Elazığ ilinin Sivrice ilçesine bağlı Sivrice Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0555 088 64 23 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sivrice Öğretmenevi Adresi

Elazığ Sivrice Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuElazığ ilinin Sivrice ilçesine bağlı Sivrice Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Gölbaşı Mahallesi, Gazino Kümeevleri, No:8 Sivrice – Elazığ adresinde yer almaktadır.

Sivrice Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Sivrice Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Sivrice Öğretmenevi Konumu Nerede

Not: İnternette bulunan konum yanlış yukarıda verdiğim konum doğru konumdur. 

Sivrice Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Suit odaları baya iyiydi akıllı televizyon,2 klima, koca balkon yemekleri de aynı şekil fajat porsiyonlar küçük ona göre 🙂 Hazar gölüne sıfır yüzmek yasak yazıyordu can kurtaran olmadığı için fakat biz girdik
Harika bir konumu ve manzarası var tam kafa dinlemelik yer mutlaka uğramanizi tavsiye ederim
Absürt otellere saçma sapan mekanlara tonla para yığacağıma, tümünden daha çok şey sunan bu öğretmenevinde kalmak çok daha mantıklı.
Çok güzel bir öğretmenevi. Göle sıfır ve manzarası çok hoş. İç dizaynı da gayet başarılı
Harika bir yer… Kafa dinlemek için ideal, manzarası güzel. Sahile sıfır bahçesi ve çocuk parkı var. Yemek çeşidi arttırılsa daha süper olur.
Doğayla iç içe harika manzaralar, meyve bahçeleri hazar gölü,hazar baba kayak tesisleri, yamaç paraşüt alanları tek kelimeyle harkulade
Sessiz sakin bi yerde olması..yeşilliğin ve ağaçların çok olduğu biyerde olması

Elazığ Sivrice Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Sivrice Öğretmenevi Telefon Numarası, Elazığ Sivrice Öğretmenevi Adresi Konumu, Sivrice Öğretmenevi Oda Fiyatları, Sivrice Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Elazığ Karakoçan Öğretmenevi
  2. Elazığ Arıcak Öğretmenevi
  3. Elazığ Keban Öğretmenevi
  4. Merkez Elazığ Öğretmenevi
  5. Elazığ Palu Öğretmenevi
  6. Elazığ Kovancılar Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir