Erzincan Kemaliye Öğretmenevi

Erzincan ilinin Kemaliye ilçesine bağlı Kemaliye Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Kemaliye Öğretmenevi Odaları; 26 oda ve 56 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, kablosuz internet, elbise dolabı bulunmaktadır. 5 adet oda 3 kişilik, 21 oda ise 2 kişiliktir. Mutfak, wc-tuvalet ve banyolar ortaktır.

Kemaliye Öğretmenevi Genel Olarak; okuma salonu, dinlenme salonu,  televizyon izleme alanı, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Kemaliye Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 150 km mesafededir.

Kemaliye Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Erzincan ilinin Kemaliye ilçesine bağlı Kemaliye Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0446 751 20 21 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kemaliye Öğretmenevi Adresi

Erzincan Kemaliye Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuErzincan ilinin Kemaliye ilçesine bağlı Kemaliye Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Halilağa Mahallesi, Okullar Sokak, No:2  Kemaliye – Erzincan adresinde yer almaktadır.

Kemaliye Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Kemaliye Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Kemaliye Öğretmenevi Konumu Nerede

Kemaliye Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Tertemiz bir mekan 4 yıldızlı bir otel görünümünde ekonomik tercih edilebilir
Temiz ve güzel bir otel tavsiye ederim
Kafa dinlenecek yer
Tarihi dokusu ve muhteşem mimarisiyle eskiden günümüze ışık tutuyor. Meraklıların mutlaka gidip görmesi gereken bir yer.
Fiyatına göre iyi. Tv , sıcak su , buzdolabı , tuvalet , havlu mevcut.
Kemalıye öğretmen evi kalmak için güzel uygun bir yer. Tavsiye ederim. Zaten kemalıyede başka kalacak yer için fazla seçenek yok

Erzincan Kemaliye Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Kemaliye Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzincan Kemaliye Öğretmenevi Adresi Konumu, Kemaliye Öğretmenevi Oda Fiyatları, Kemaliye Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Erzincan Çayırlı Öğretmenevi
  2. Merkez Erzincan Öğretmenevi
  3. Erzincan Kemah Öğretmenevi
  4. Erzincan Tercan Öğretmenevi
  5. Erzincan Otlukbeli Öğretmenevi
  6. Erzincan Refahiye Öğretmenevi
  7. Erzincan İliç Öğretmenevi
  8. Erzincan Üzümlü Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir