Erzincan Tercan Öğretmenevi

Erzincan ilinin Tercan ilçesine bağlı Tercan Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Tercan Öğretmenevi Odaları; 10 oda ve 19 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; buzdolabı, televizyon, kablosuz internet, merkezi ısınma, elbise dolabı, kesintisiz sıcak suyu  bulunmaktadır.

Tercan Öğretmenevi Genel Olarak; şark köşesi, çocuk oyun parkı, otopark, yazlık bahçe, yemek salonu, sauna, dinlenme salonu, kış bahçesi ve öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Tercan Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 92 km mesafededir.

Tercan Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Erzincan ilinin Tercan ilçesine bağlı Tercan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0446 441 30 84 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tercan Öğretmenevi Adresi

Erzincan Tercan Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuErzincan ilinin Tercan ilçesine bağlı Tercan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Mamahatun Mahallesi, Kervansaray Caddesi, No:81 Tercan / Erzincan adresinde yer almaktadır.

Tercan Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Tercan Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Tercan Öğretmenevi Konumu Nerede

Tercan Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Başka bir ile giderken yol üzeri dinlenmek için kalınabilecek bir yer, oturup okey vb oyunlar oynayıp zaman geçirebileceğiniz bir yer.
İkişer kişilik banyolu ,TV’li, kablosuz internetli odaları, Lokalinde Izgara köfte, tost, hamburger, bol çeşitli içecekleri ve Lig TV maç yayınları, saunası ve lüks ortamıyla sadece öğretmenlere değil herkese hizmet vermektedir.
Küçük ve de şirin bir yer. Dinlenmek için çok ideal bir yer.
Ulaşım kolay okullara yakın hizmet kalitesi ilçe şartlarına göre güzel
Tercanda memurların kalabileceği en güzel yerlerden birisi. Yaz akşamları bahçesinde birşeyler yeyip içmek mükemmel.
Tercan da rahatlıkla kalabileceğiniz güvenli bir yer 👍

Erzincan Tercan Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Tercan Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzincan Tercan Öğretmenevi Adresi Konumu, Tercan Öğretmenevi Oda Fiyatları, Tercan Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Erzincan Çayırlı Öğretmenevi
  2. Erzincan Refahiye Öğretmenevi
  3. Erzincan İliç Öğretmenevi
  4. Merkez Erzincan Öğretmenevi
  5. Erzincan Kemah Öğretmenevi
  6. Erzincan Üzümlü Öğretmenevi
  7. Erzincan Kemaliye Öğretmenevi
  8. Erzincan Otlukbeli Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir