Erzurum Tortum Öğretmenevi

Erzurum ilinin Tortum ilçesine bağlı Tortum Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Tortum Öğretmenevi Odaları; 3’ü suit olmak üzere 36 oda ve 62 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, banyo, lavabo, kesintisiz sıcak suyu, buzdolabı, kablosuz internet, elbise dolabı bulunmaktadır.

Tortum Öğretmenevi Genel Olarak; yazlık çay bahçesi, düğün nişan için çok amaçlı salon, resepsiyon, dinlenme odası, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Tortum Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 54 km mesafededir.

Tortum Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Erzurum ilinin Tortum ilçesine bağlı Tortum Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0442 761 20 27 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tortum Öğretmenevi Adresi

Erzurum Tortum Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuErzurum ilinin Tortum ilçesine bağlı Tortum Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yavuz Sultan Selim Mahallesi, İstiklal Caddesi, No:40 Tortum – Erzurum adresinde yer almaktadır.

Tortum Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2022 KONAKLAMA ÜCRETLERİ
Oda Tipi
Kamu Sivil
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı ) 120,00 TL 150,00 TL
İki Kişilik Oda (Kişi Başı) 80,00 TL 100,00 TL
Aile Odası (Oda Başı) 240,00 TL 300,00 TL

Tortum Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Tortum Öğretmenevi Konumu Nerede

Tortum Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Üç Yıldızlı otel gibi her yer düzenli ve tertemiz. Kahvaltı veriyorlar. Oldukça doyurucu. Hizmetler kaliteli, güleryüzlü ve saygıdan taviz yok. İlçede bulunan bekar memurlar kalıyor. Her zaman yer bulunabiliyor. Kapasitesi yeterli.
İlçe olmasına rağmen çok iyiydi. Çalışanları sakin ve güleryüzlü. Odalar ferah ve düzenli. Bahçe yemyeşil ve oturmak için bol kamelya var. Kahvaltı yeri ve salonları düzenli ve bakımlıydı
Konum olarak güzel bir yerde Erzurum ve Tortum şelalesi için ulaşım kolaylığı var hastaneye yakın bir yerde. Tatilini gezi usulü geçiren veya bir kaç gün işi olanlar için kalınabilecek bir yer yeşil bir bahçesi, sevimli odaları var. Elbette lüks bir otel değil ama samimi ve sıcak.
Beş yıldızlı otel konforunda bir öğretmenevi. Çalışanlar işlerini seviyor. Misafirleri de seviyorlar. Yüz yüze geldiğiniz hemen herkes”hoşgeldiniz” diyor
Bu küçük ilçede böyle bir yer olması bile başlı başına büyük iş. Bakanlığa ve bu imkanı sağlayanlara teşekkürler. Odalar küçük olsa da çok şirin güzel bir yerdi. Erzurumda kalmaktansa burda kalırım dedim ve kaldım. Fiyat yarı yarıya değişiyor. Tortum şelalesine 50 km

Erzurum Tortum Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Tortum Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Tortum Öğretmenevi Adresi Konumu, Tortum Öğretmenevi Oda Fiyatları, Tortum Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

 1. Erzurum İspir Öğretmenevi
 2. Erzurum Şenkaya Öğretmenevi
 3. Erzurum Narman Öğretmenevi
 4. Merkez Erzurum Öğretmenevi
 5. Erzurum Horasan Öğretmenevi
 6. Erzurum Olur Öğretmenevi
 7. Erzurum Aşkale Öğretmenevi
 8. Erzurum Hınıs Öğretmenevi
 9. Erzurum Pasinler Öğretmenevi
 10. Erzurum Oltu Öğretmenevi
 11. Erzurum Tekman Öğretmenevi
 12. Erzurum Uzundere Öğretmenevi
 13. Erzurum Karayazı Öğretmenevi
 14. Erzurum Pazaryolu Öğretmenevi
 15. Erzurum Çat Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir