Eskişehir Çifteler Öğretmenevi

Eskişehir ilinin Çifteler ilçesine bağlı Çifteler Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Çifteler Öğretmenevi Odaları; 5 oda ve 14 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, merkezi ısınma, buzdolabı, elbise dolabı  bulunmaktadır.

Çifteler Öğretmenevi Genel Olarak; dinleneme salonu, şark odası, bahçe kamelyası, internet salonu, kantin, çocuk parkı, kahvaltı salonu ve öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Çifteler Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 70 km mesafededir.

Çifteler Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Eskişehir ilinin Çifteler ilçesine bağlı Çifteler Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0222 541 46 71 veya 0505 674 66 71 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çifteler Öğretmenevi Adresi

Eskişehir Çifteler Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuEskişehir ilinin Çifteler ilçesine bağlı Çifteler Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sakarya Mahallesi, Girne Caddesi No:18 Çifteler – Eskişehir adresinde yer almaktadır.

Çifteler Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2022 YILI ÇİFTELER ÖĞRETMENEVİ KONAKLAMA ÜCRET TARİFESİ
Oda Tipi Kamu Sivil
Standart Oda 75 TL 100 TL

Çifteler Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Çifteler Öğretmenevi Konumu Nerede

Çifteler Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Güzel bir yer garsonlar güler yüzlü hizmetten ödün vermeyen bi yer
Hoş ferah ortamı güleryüzlü personeli ile güzide bir yer
Çiftelerde gidilecek en güzel yerlerden biri.
Mola vermek için güzel bir durak. Künefesi bir harika…

Eskişehir Çifteler Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Çifteler Öğretmenevi Telefon Numarası, Eskişehir Çifteler Öğretmenevi Adresi Konumu, Çifteler Öğretmenevi Oda Fiyatları, Çifteler Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Eskişehir Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir