Giresun Bulancak Öğretmenevi

Giresun ilinin Bulancak ilçesine bağlı Bulancak Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Bulancak Öğretmenevi Odaları; 28 oda ve 53 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; kesintisiz sıcak suyu, banyo, lavabo, elbise dolabı, televizyon, buzdolabı, kablosuz internet  bulunmaktadır.

Bulancak Öğretmenevi Genel Olarak; Düğün nişan organizasyon alanı, yemekhane, restoran, dinlenme salonu, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Bulancak Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 15 km mesafededir.

Bulancak Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Giresun ilinin Bulancak ilçesine bağlı Bulancak Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0454 318 15 35 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bulancak Öğretmenevi Adresi

Giresun Bulancak Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuGiresun ilinin Bulancak ilçesine bağlı Bulancak Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak İhsaniye Mah. Fatih Caddesi No:10 Bulancak – Giresun adresinde yer almaktadır.

Bulancak Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2022 Bulancak Öğretmenevi Konaklama Fiyatları
Oda Tipi Kamu Sivil
Deniz Manazaralı Oda 120 TL 180 TL
Şehir ve Doğa Manzaralı Oda 110 TL 165 TL
Öğrencilere Kamu Fiyatı Uygulanır.
Çocuklar 0-3 yaş ücretsiz
3-6 yaş arası yarım ücret
Engelli Misafirlere Kamu tarifesi üzerinden %40 indirim uygulanır.

Bulancak Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Bulancak Öğretmenevi Konumu Nerede

Bulancak Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Deniz manzarası şık duvar kağıtlari berjerleri çalışma masası büyük boy tv ve güclü klimasıyla suit oda havasında bir öğretmen eviydi fiyatı da kalitesine göre gayet makul. 4. Katta boydan boya cam yemek salonunda kahvaltınızı yapabilirsiniz beklentimin çok üzerindeydi
Bölgede bulunabilecek en uygun temiz ve güzel bir konaklama yeri
Sorunsuz bir konaklama ilgili resepsiyonistler ve makul fiyatıyla tekrar tercih sebebim olacaktır
Resepsiyonda guler yüzlü ce yardimci olmaya çalışan güzel bir karsilama ve Diger personelin de güler yüzlü ve yardim sever olmasi Temizlik personelinin de cok guzel temizligi sayesinde piril piril odalar pandemi kurallarina uyumlu mekan
Öğretmenevi olarak kalınabilecek güzel bı yer kesinlikle tavsiye ediyorum arkadaşlar manzarası da tartisiomaz şansımıza güneş çıktı Karadeniz için büyük bi şans 🥰👍
Deniz manzaralı, tertemiz bir konaklama… Gökçeada’dan sonra öğretmen evlerine gitmek istemiyordum. Ama Bulancak Öğretmen Evi gerçekten her açıdan güvenle kalabileceğiniz bir yer.

Giresun Bulancak Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Bulancak Öğretmenevi Telefon Numarası, Giresun Bulancak Öğretmenevi Adresi Konumu, Bulancak Öğretmenevi Oda Fiyatları, Bulancak Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Giresun Öğretmenevi
  2. Giresun Şebinkarahisar Öğretmenevi
  3. Giresun Görele Öğretmenevi
  4. Giresun Doğankent Öğretmenevi
  5. Giresun Espiye Öğretmenevi
  6. Giresun Piraziz Öğretmenevi
  7. Giresun Çamoluk Öğretmenevi
  8. Giresun Eynesil Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir