Giresun Doğankent Öğretmenevi

Giresun ilinin Doğankent ilçesine bağlı Doğankent Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Doğankent Öğretmenevi Odaları; – oda ve 21 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; banyo, duşakabin, lavabo, kablosuz internet, buzdolabı, televizyon, elbise dolabı bulunmaktadır.

Doğankent Öğretmenevi Genel Olarak; yemek salonu, yemekhane, mescit, çamaşırhane, kafeterya, dinlenme salonu, bahçe alanı  hizmetleri sunulmaktadır.

Doğankent Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 82 km mesafededir.

Doğankent Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Giresun ilinin Doğankent ilçesine bağlı Doğankent Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0454 471 54 54 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Doğankent Öğretmenevi Adresi

Giresun Doğankent Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuGiresun ilinin Doğankent ilçesine bağlı Doğankent Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yeşiltepe Mah. Tek Küme evleri No1, 28510 Doğankent – Giresun adresinde yer almaktadır.

Doğankent Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Doğankent Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Doğankent Öğretmenevi Konumu Nerede

Doğankent Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Dışarısı harika bir manzara ve süper oksijen. En huzurlu sabahlara uyandığım yerdir. Kesinlikle bulunduğu yerin en iyisi ve tercih edilecek bir yer.
Doğankent Hidroelektrik Santrali borularının dibinde dere sesi dinlemek için güzel bir yer…
gayet güzel bir yer uzun yola giden veya gelenlerin konaklaması gereken yerlerden bir tanesi
Isınmada konforda cok iyidi ilgilenen arkadaslara teşekkür ederim
Çok güzel ve temiz bir kurum ilgi alaka çok güzel

Giresun Doğankent Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Doğankent Öğretmenevi Telefon Numarası, Giresun Doğankent Öğretmenevi Adresi Konumu, Doğankent Öğretmenevi Oda Fiyatları, Doğankent Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Giresun Çamoluk Öğretmenevi
  2. Merkez Giresun Öğretmenevi
  3. Giresun Espiye Öğretmenevi
  4. Giresun Görele Öğretmenevi
  5. Giresun Bulancak Öğretmenevi
  6. Giresun Şebinkarahisar Öğretmenevi
  7. Giresun Piraziz Öğretmenevi
  8. Giresun Eynesil Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir