Giresun Eynesil Öğretmenevi

Giresun ilinin Eynesil ilçesine bağlı Eynesil Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Eynesil Öğretmenevi Odaları; 5 oda ve 12 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, kesintisiz sıcak suyu, kablosuz internet, elbise dolabı bulunmaktadır.

Eynesil Öğretmenevi Genel Olarak; dinlenme salonu, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Eynesil Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 74 km mesafededir.

Eynesil Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Giresun ilinin Eynesil ilçesine bağlı Eynesil Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0454 581 43 10 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Eynesil Öğretmenevi Adresi

Giresun Eynesil Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuGiresun ilinin Eynesil ilçesine bağlı Eynesil Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Gümüşçay Mah. M.Somuncuoğlu Cd. Eynesil – GİRESUN adresinde yer almaktadır.

Eynesil Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Eynesil Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Eynesil Öğretmenevi Konumu Nerede

Eynesil Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Güzel temiz çalışanlar guzer yüzlü iyi insanlar
Bakımlı ve nezih bir yer.
Eynesil geldiğinizde konaklama imkanı sunan tek yer. Eynesil de nereye gidilir? Eynesil Kalesine…. Eynesil ilçesinin 2 km doğusunda kayalık bir yarımada üzerinde bulunan Eynesil Kalesi,nin yapım tarihi ve yaptıranı hakkında bilgi veren henhangi bir akademik kaynak mevcut değildir.Kalenin güncel kaynaklarda Romalılardan kalma olduğu belirtilir.Deniz kıyısında olması ve doğal konumuyla bir kıyı kalesidir.Kale 2001 yılında tamamlanan çalışmalarla kısmen restore edilmiştir.
Fiyati uygun 2019 da 50 tl odemistik kamuya ozel odalarda guzel fena deil.
giriş katı oyun salonu, üst kat konaklama odalara girmediğimden durumunu bilmiyorum ancak kalanların memnun olduğunu duymuştum .
Sıcak suyu kliması mevcut odalar düzenli fiyat uygun

Giresun Eynesil Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Eynesil Öğretmenevi Telefon Numarası, Giresun Eynesil Öğretmenevi Adresi Konumu, Eynesil Öğretmenevi Oda Fiyatları, Eynesil Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Giresun Piraziz Öğretmenevi
  2. Merkez Giresun Öğretmenevi
  3. Giresun Çamoluk Öğretmenevi
  4. Giresun Görele Öğretmenevi
  5. Giresun Şebinkarahisar Öğretmenevi
  6. Giresun Doğankent Öğretmenevi
  7. Giresun Espiye Öğretmenevi
  8. Giresun Bulancak Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir