Merkez Bingöl Öğretmenevi

Bingöl ilinin Merkez ilçesine bağlı Bingöl Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Bingöl Öğretmenevi Odaları; 42 oda ve 86 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; 24 saat sıcak su, banyo, lavabo, televizyon, buzdolabı, kablosuz internet mevcuttur.

Bingöl Öğretmenevi Genel Olarak; lobi, resepsiyon, otopark, yemekhane, restoran, yazlık çay bahçesi, erkek berberi, toplantı salonu, dinlenme salonu, etkinlik salonu, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Bingöl Öğretmenevi Ulaşım Olarak; il merkezinde yer almaktadır.

Bingöl Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bingöl ilinin Merkez ilçesine bağlı Bingöl Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0426 213 23 80 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bingöl Öğretmenevi Adresi

Bingöl ilinin Merkez ilçesine bağlı Bingöl Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Karşıyaka Mahallesi, Hikmet Tekin Bulvarı No:2 Merkez/Bingöl adresinde yer almaktadır.

Bingöl Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

06.07.2021´DAN İTİBAREN GEÇERLİ OTEL FİYATLARIMIZDIR
ODA CİNSİ ÜYE VE YAKINI

KAMU GÖREVLİSİ

MİSAFİR
NORMAL ODA PAYLAŞIMLI 60,00 TL 70,00 TL
NORMAL ODADA TEK KİŞİ KONAKLAMA 90,00TL 105,00TL
DOUBLE ODA 120,00 TL 140,00 TL
Odalarımız duble 2 , 3  ve 4 kişiliktir.
 FİYATLARIMIZA KAHVALTI  DAHİL DEĞİLDİR.

Bingöl Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Bingöl Öğretmenevi Konumu Nerede

Bingöl Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Temiz ve ucuzdu kente yürüyerek 20dk yol Ocak ayında kaldım kişi başı 60tl yardımları için teşekkürler
Bina eskiye yakın olsa da içi bakımlı. Temizlik gayet iyi. İlgi çok güzel. Şehrin hemen dış kenarında sakin bir konaklama imkanı veriyor
Sıcak suyu, yatağı, sıcak odaları, mescit, oyun odası var daha ne olsun
Gördüğüm en büyük öğretmen evlerinden biri. Odalar domestos kokulu ve mezar gibi değil, ferah, her gün temizlik hizmeti var. Restoran kısmı harika, yemekler güzel, kafe kısmında okey takımları ve aile bölümü de var.
Konum ve temizlik bakımından tercih edile bilecek bir mekan. Güler yüzlü personelleri ile aile sıcaklığı bulabilirsiniz.
Konum iyi..Temiz..Bahçesi güzel..Başkentimizdeki öğretmen evlerinden bile çok iyi durumda
Güzel temiz tertipli bi oteldi sıcaksu bulunuyodu odalarda

Bingöl Merkez Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Bingöl Öğretmenevi Telefon Numarası, Bingöl Merkez Öğretmenevi Adresi Konumu, Bingöl Öğretmenevi Oda Fiyatları, Bingöl Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Bingöl Genç Öğretmenevi
  2. Bingöl Kiğı Öğretmenevi
  3. Bingöl Karlıova Öğretmenevi
  4. Bingöl Solhan Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir