Merkez Bitlis Öğretmenevi

Bitlis ilinin Merkez ilçesine bağlı Bitlis Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Bitlis Öğretmenevi Odaları; 60 oda 110 yatak kapasitesine sahip öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, kesintisiz sıcak suyu, elbise dolabı, banyo, lavabo, şifoniyer bulunmaktadır.

Bitlis Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, spor salonu, pilates salonu, bayan kuaförü, erkek kuaförü, konferans salonu, kafeterya, toplantı salonu, organizasyon salonu, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Bitlis Öğretmenevi Ulaşım Olarak; İl merkezine 5 km. Hükümet Konağına 3 km. Hastaneye 500 metre uzaklıktadır.

Bitlis Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bitlis ilinin Merkez ilçesine bağlı Bitlis Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0552 456 41 13 veya 0434 226 77 10 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bitlis Öğretmenevi Adresi

Bitlis Merkez Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuBitlis ilinin Merkez ilçesine bağlı Bitlis Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Beşminare Mahallesi, 18. Sokak No:5 Merkez/Bitlis adresinde yer almaktadır.

Bitlis Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2022 Bitlis Öğretmenevi Konaklama Fiyatları

Double Oda: Kamu: 135 TL. Sivil: 150 TL.

İki Kişilik Oda: Kamu: 135 TL. Sivil: 150 TL.

Üç Kişilik Oda: Kamu: 135 TL. Sivil: 150 TL.

Suit Oda: Kamu: 165 TL. Sivil: 175 TL.

Bitlis Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Bitlis Öğretmenevi Konumu Nerede

Bitlis Öğretmenevi Konaklama Yorumları

 

Bitlis Merkez Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Bitlis Öğretmenevi Telefon Numarası, Bitlis Merkez Öğretmenevi Adresi Konumu, Bitlis Öğretmenevi Oda Fiyatları, Bitlis Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Bitlis Mutki Öğretmenevi
  2. Bitlis Tatvan Öğretmenevi
  3. Bitlis Hizan Öğretmenevi
  4. Bitlis Ahlat Öğretmenevi
  5. Bitlis Adilcevaz Öğretmenevi
  6. Bitlis Güroymak Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir