Merkez Bolu Öğretmenevi

Bolu ilinin Merkez ilçesine bağlı Solmaz-Ahmet Baysal Bolu Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Bolu Öğretmenevi Odaları; 4’ü suit olmaz üzere 26 oda 62 yatak kapasitesine sahip öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, şifoniyer, banyo, lavabo, kablosuz internet bulunmaktadır.

Bolu Öğretmenevi Genel Olarak; Sabah açık büfe kahvaltı, yemekhane, restoran, çok amaçlı salon, kütüphane, çocuk parkı, otopark, 1 adet 700 -750 kişilik, 1 adet 400-450 kişilik çok amaçlı salon, lobi, dinlenme salonu mevcuttur.

Bolu Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Şehir merkezinde olup Şehirlerarası D-100 Karayolu üzerindedir.

Bolu Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bolu ilinin Merkez ilçesine bağlı Solmaz-Ahmet Baysal Bolu Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0374 217 53 93 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bolu Öğretmenevi Adresi

Bolu Merkez Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuBolu ilinin Merkez ilçesine bağlı Solmaz-Ahmet Baysal Bolu Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sağlık Mahallesi, Karadere Caddesi, No:1 Atatürk Orman Parkı Yanı Merkez/Bolu adresinde yer almaktadır.

Bolu Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

İki Kişilik Oda (Özel): Kamu: 150 TL.  Sivil: 180 TL.

İki Kişilik Oda + Ek Yatak: Kamu: 180 TL.  Sivil: 210 TL.

Üç Kişilik Oda + Ek Yatak: Kamu: 180 TL.  Sivil: 210 TL.

Bolu Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Bolu Öğretmenevi Konumu Nerede

Bolu Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Son derece temiz,sessiz bir yer. Otellerde büyük miktarlar vermek yerine gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.Birçok otelde olmayan kahvaltı çeşitleri vardı ve kaliteli markalar kullanılıyor. Ayrıca Covid-19 tedbirlerine dikkat ediliyor. Çok memnun kaldık.
Bolu Öğretmenevini diğer Öğretmenevlerinden ayıran özelliklerin başında kaliteli kahvaltı çeşitliliği ve güleryüzlü personeli gelmektedir.Boluda konaklayacaklara tavsiye ederim.Konaklama diğer yerlere göre de makul tutulmuş.Merkeze yakın olması ve park sorununun olmaması bir avantaj.
Çok beğendim. Temiz, sakin, huzurlu, kahvaltısı gayet iyi bir mekan. Otopark sorunu yok. Tavsiye ederim…
Pandemi koşullarına dikkat ediliyor. Kahvaltı fiyata dâhil. Personel ilgili. Bebeğimiz olduğu için aile odasında kaldık çünkü diğer odalarda çift kişilik yatak mevcut değildi. Fakat 3 kişilik oda da tercih edilip yataklar birleştirilebilirdi .
İşim gereği sık ziyaret ettiğim Bolu da, bu sefer tercih ettiğim mekan. Odalar çok temiz ve düzenliydi.Kat görevlisiydi sanırım. Aysel hanım oldukça ilgili nazik ve güler yüzlüydü. Herkese tavsiye ederim.
Temiz bir yer, rahatlıkla konaklanabilevicek bir işletme. Özelikle kahvaltısı yeterli ve doyurucu.

Bolu Merkez Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Bolu Öğretmenevi Telefon Numarası, Bolu Merkez Öğretmenevi Adresi Konumu, Bolu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Solmaz-Ahmet Baysal Bolu Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Bolu Göynük Öğretmenevi
  2. Bolu Yeniçağa Öğretmenevi
  3. Bolu Dörtdivan Öğretmenevi
  4. Bolu Gerede Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir