Merkez Erzincan Öğretmenevi

Erzincan ilinin Merkez ilçesine bağlı Erzincan Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Erzincan Öğretmenevi Odaları; 50 oda ve 102 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; kesintisiz sıcak suyu, buzdolabı, kablosuz internet, televizyon, banyo, lavabo bulunmaktadır.

Not: SABAH KAHVALTISI ÜCRETLERE DAHİLDİR.
NOT: ODA KAPATMA YOKTUR.

Erzincan Öğretmenevi Genel Olarak; restoran, açık büfe kahvaltı, düğün salonu, spor salonu, lobi, dinlenme salonu, şark köşesi, otopark, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Erzincan Öğretmenevi Ulaşım Olarak; il merkezinde yer almaktadır.

Erzincan Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Erzincan ilinin Merkez ilçesine bağlı Erzincan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0446 226 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Erzincan Öğretmenevi Adresi

Erzincan Merkez Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuErzincan ilinin Merkez ilçesine bağlı Erzincan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Atatürk Mahallesi, Kırklar Caddesi, No:5 Merkez – Erzincan adresinde yer almaktadır.

Erzincan Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

2021 Erzincan Merkez Öğretmenevi Konaklama Fiyatları
Oda Tipi Kamu Sivil
Double Oda (Çift Kişilik Yataklı) 215 TL 250 TL
İki Kişilik Oda (2 Tek Kişilik Yataklı) 115 TL 135 TL
Suit Oda: 420 TL 480 TL

Erzincan Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Erzincan Öğretmenevi Konumu Nerede

Erzincan Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Mükemmel. Covid 19 kuralları geçerli, konforlu oda kahvaltı konaklama yapabileceğiniz aile mekanı🤝👏
Şehrin merkezinde, bulunduğu yer oldukça müsait. Önünde araba park yeri de var. Odalar çok ferah. Eğitimcilerimiz için iyi ve rahat bir imkan. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Erzincan’ımızı ziyarete gelmiş öğretmenlerimizi ağırlayacağımız temiz ve oldukça güler yüzlü personele sahip mekan.
Pandemi dönemindeki temizliği, çalışanların ilgili davranması, fiyatının diğer otellere göre 1/3 fiyatının olması açısından çok cazip bir konaklama yeri. Özellikle transit geçen kişilere şiddetle öneririm.
Resepsiyon hizmeti güler yüzlüydü odalar temiz ve malzeme olarak eksiksizdi.
Temiz. Pandemi dönemine uygun dezenfektan maddeler kullanarak odaların temizlendiğine bizzat şahit olduk. Yönetime ve çalışanlara teşekkür ederiz

Erzincan Merkez Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Erzincan Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzincan Merkez Öğretmenevi Adresi Konumu, Erzincan Öğretmenevi Oda Fiyatları, Erzincan Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Erzincan Refahiye Öğretmenevi
  2. Erzincan Kemah Öğretmenevi
  3. Erzincan Tercan Öğretmenevi
  4. Erzincan Çayırlı Öğretmenevi
  5. Erzincan Üzümlü Öğretmenevi
  6. Erzincan Otlukbeli Öğretmenevi
  7. Erzincan İliç Öğretmenevi
  8. Erzincan Kemaliye Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir